Kuruma Özel Eğitimlerimiz.

In House Seminerlerde  Değinilen Konular ve Örnek Olaylar Sektörünüzle İlgili Konulardan Seçiliyor

Seminerlerimizde eğitmenlerimiz ileri organizasyonlardaki gelişmeleri takip ederek entegre edilebilecek  olanları ele alıyorlar ve örnek uygulamalar haline getiriyorlar. In House seminerlerde yalnızca sizin sahanızla ilgili Case Study’ler gündeme getirildiğinden örnekler sizin açınızdan daha uygulanabilir ve kolay anlaşılıp değerlendirilebiliyor.

Kıyaslama – Benchmarking İmkanı ile Daha Objektif Değişim ve Gelişim Stratejileri Belirleyebilirsiniz

Seminerlerde işlenecek konular ve örnek olaylar sizin faaliyet alanlarınızla birebir örtüşeceğinden başka şirketlerin başarılı uygulamalarını özümseyerek kendi stratejilerinizi tesbit edebilirsiniz. Bu arada Benchmarking tekniklerini kullanarak yapılacak çalışmaları programlamanız mümkün olur.

Etkili Gelişim ve Değişim Yönetimi için İşletmelerin Çeşitli Kademelerindeki Ekiplerin Bir arada Çalışması Gerekmektedir

Şirketinizde herhangi bir projeyi uygulamak istiyorsanız bu konuyla ilgili 1-2 kişiyi Genel Katılıma açık seminerlere yollamak çoğunlukla yeterli olmayacaktır. Oysa in-house seminerlerde bir grup katılımcı yer alabilir. Dolayısıyla istediğiniz kadar personelinizi seminere yönlendirerek eğitebilir ve bu suretle ekip çalışma düzenine geçebilirsiniz.

Uygulama Programları – Yol Haritaları

In-house seminerler sizin şirketinize özel olarak hazırlanıp verileceğinden seminerlerin son bölümü verilen bilgiler doğrultusunda bu uygulamanın nasıl yapılacağını objektif bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz. Bu suretle özet de olsa bir uygulama programı veya proje planı elde edebilirsiniz. Ayrıca eğitmenin katılımcılar ve organizasyonunuz hakkındaki görüşleri de performans yönetiminizde faydalı olmaktadır.

In-House Seminerlerin Maliyeti

Bu seminerlerin maliyetleri düşük tutularak şirketler açısından ekonomi sağlanması öngörülmüştür. Özellikle bir seminere 15-20 kişilik bir grubun katılması halinde kişi başına hesaplanacak ücretin çok düşük rakamlara ulaştığı tesbit edilebilir.

In-house Seminerlerin Şirket İhtiyaçlarına veya Programlarına Göre İstenilen Tarihlerde ve İstenilen Mekanlarda Yapılabilmesi

In-house seminerlerde eğitim tarihleri karşılıklı görüşmelerle her iki taraf için en uygun olan bir tarihe çekilebilmektedir. Ayrıca seminerin gerçekleştirileceği mekan sizin öngördüğünüz bir mekan olacağından dilediğiniz salon alternatifini planlayabilirsiniz.